Фізкультура/руханка - запалюємо разом з Юлією Сахневич


Шановні батьки!

У зв’язку з введенням карантинних заходів задля недопущення поширення корона вірусу  в Україні навчальний процес тимчасово припиняється з 12 березня по 03  квітня 2020 року. За домашніми завданнями слідкуйте, будь-ласка у Вайбері та на сайті.

 


 

Батьківські збори

28 лютого у 2 класі відбулися батьківські збори, які пройшли в атмосфері взаєморозуміння, доброзичливості та єдності. Батьки спільно з учителем Приходько Галиною Іванівною домовились про створення сприятливого режиму для навчання і розвитку вдома, обговорили підготовку до жіночого свята 8 березня та 1 квітня « Смішинки від дитинки», накреслилиспільний план роботи з дітьми на весняні канікули.

Учитель відмітив поступальний розвиток дітей у навчанні. Усі схвально відгукнулись про навчання дітей у  Новій українській школі.

kisspng diary student school illustrator 5af68dac931065.4080135615261075646024


Оголошення

28 лютого 2020 року у  другому класі Ніжинської ЗОШ №6 о 18 годині відбудуться батьківські збори. Явка обов’язкова.

З повагою вчителька 2 класу Приходько Галина Іванівна.


Урок "Я досліджую світ"

Цікавим і нетрадиційним був урок "Я досліджую світ" у 2 класі ЗОШ6, на якому Пономаренко Рита разом з татом Тарасом Григоровичем презентувала свій проєкт "Моя улюблена домашня тварина" Діти були вражені неабиякою приязню родини до тварин. Шиншила Шукшик стала об'єктом уваги, захоплення і замилування


Оголошення

Увага! З четвертого по сімнадцяте лютого у школах міста Ніжин оголошено карантин.

Прохання стежити за домашніми завданнями у Вайбері.


 

До уваги батьків!

П’ятого лютого  - день читання вголос! Прохання слухати читання своєї дитини протягом 25 хвилин, а потім обговорити прочитане.


Взаємодія з батьками – запорука педагогічного успіху. 

Навіть найліпший сучасний навчальний заклад не виконує тієї ролі, яку відіграє сім’я у вихованні дитини. Окремо від сім’ї існувати школа не може. Це має бути тандем задля розвитку дитини. Таку думку висловлював і Ян Коменський: він вважав, що вчитель посідає друге місце після батьків.Батьки й учитель мають спільну кінцеву мету: освічена успішна впевнена у собі дитина.

Чому інколи ж у батьківсько-учительських взаєминах виникають непорозуміння і як налагодити ефективну співпрацю? У світі існує тенденція до відповідального батьківства. Люди, що її дотримують: підходять до ролі батька/матері з огляду на емоційні, пізнавальні та інші потреби дитини, не розглядаючи це як самопожертву приймають дитину такою, яка вона є розуміють свою відповідальність. Це дитиноцентризм у найліпшому його прояві. З такими батьками найлегше працювати, оскільки вони оцінюють свою дитину з погляду здорового глузду, а не ідеалістичного уявлення про те, якою вона має бути.

 Однак відповідальному батьківству зазвичай перешкоджають: брак знань з психології та педагогіки неусвідомлення впливу власної поведінки на дитину невміння створити в родині позитивну атмосферу, умови для гармонійного розвитку дитячої особистості тощо. Більшість батьків припускаються одних і тих самих помилок, не помічаючи, що їхні дії можуть негативно впливати на дитину.

 Як працювати з батьками учнів початкових класів, зважаючи на зазначене. «Популярні» крайнощі батьків у вихованні дітей: спілкування за залишковим принципом, симбіотична модель взаємин з дітьми (гіперопіка), авторитарна гіперсоціалізація — тотальний контроль за поведінкою дитини.

Подібні крайнощі порушують процес соціалізації дитини, ускладнюють процес переходу її від батьківської опіки до незалежності й установлення дружніх взаємин з однолітками. На цьому варто наголошувати, допомагати батькам вирішувати проблеми такого характеру.